DupleX Presents Paul Oakenfold – 7. března 2020

Vážení přátelé elektronické hudby. Jsme připraveni zveřejnit další legendu! Tentokrát pro vás mámě něco speciálního. Anglický producent a trance DJ Paul Oakenfold, který byl třikrát nominován na Grammy a dvakrát na Worl Music Awards. Dvakrát se stal nejlepším DJem světa v anketě DJ Mag Top 100 DJ a to v roce 1998 a 1999. Tato skvělá hvězda míří do Prahy 7. března 2020, aby zahrál v DupleX, The Rooftop Venue na Václavském náměstí v rámci pravidelné noci DupleX Presents, která pravidelně přiváží ty největší hvězdy světové elektronické hudby!

VSTUPENKY K DISPOZICI NA www.duplex.cz/tickets/

Když se podíváme na kariéru fenomenálního Paula Oakenfolda, tak je velice těžké ji slovy popsat. Po více než 30 let se drží na špici světové elektronické scény a jeho příspěvek kultuře je naprosto nepopsatelný.

Paul Oakenfold vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v Praze 7. března 2020. Již několikrát navštívil Českou Republiku se svým DJ setem. Naposledy to bylo v roce 2012 na Sázavafestu. Předtím v roce 2009 jako support DJ na vystoupení Madonny a také na festivale Mácháč. Tentokrát to však bude něco opravdu unikátního, protože se vrací se svým nezapomenutelným dechberoucím vystoupením do klubového prostředí, kde vystoupí v ČR úplně poprvé! Support DJs budou postupně odhaleni na FB události www.facebook.com/events/627730720968118

Paul produkoval hudbu pro umělce jako U2, Madonna, The Happy Mondays. Zároveň také vydal 3 alba pod svým jménem. Remixoval Michaela Jacksona, The Rolling Stones, Justina Timberlaka a vydal více než 20 DJ mix kompilácí. Jeho práce ho přenesla ze stagí největších festivalů a klubů do studia, aby produkoval soundtracky pro hollywoodské blockbustery jako například The Bourne Identity, Matrix Reloade, Shrek 2, Swordfish a Collateral.

VSTUPENKY K DISPOZICI NA www.duplex.cz/tickets/

A vy se na něj můžete těšit 7. března 2020 v pražském DupleXu!