DUPLEX PRESENTS ATB

VSTUPENKY

NameDescriptionStockPriceBuy
Standard Ticket - ATB

Sold Out

25.00
VIP Standing - ATB

Sold Out

55.00
VIP Sitting - ATBIncludes €80 Drink Consumption + 1 table seat / Minimum order is 2 tickets

Sold Out

135.00
Refunds are only available 24hrs before the event
20 dubna
22:00

STARUTJE PRVNÍ VLNA PŘEDPRODEJE
VSTUPENKY K DISPOZICI ONLINE: http://bit.ly/DuplexPresentsATBGoOut

Přišel čas představit vám dalšího velkého zahraničního headlinera, který vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v sobotu 20. dubna 2019. Hostem měsíce dubna nebude nikdo jiný, než německý legendární DJ a producent ATB, který se v letošním roce umístil na 52. příčce prestižní ankety DJ Mag Top 100 DJs.

Dva hosty pro rok 2019 jsme již odtajnili. V únoru si můžete užít vystoupení stoupající litevské hvězdy – DYNORO (In My Mind). V březnu vás čeká největší showman letošního Tomorrowlandu – Salvatore Ganacci.

Existuje jen málo umělcu, který mají takový vliv na aktuální taneční scénu. ATB, vlastním jménem Andre Tanneberger, buduje tento vliv posledních 15 let. Přestože nevlastní žádný tajný recept na úspěch, tak je právě on jedním z umělců, který se úspěšně brání jakékolik kategorizaci. Jeho diář je plný vystoupení od USA po Asii a zpět, napříč celým světem. Vystupuje na největěích festivalech jako jsou Electric Daisy Carnival, Creamfields nebo Nature One. Také je rezidentním Djem světoznámého Marquee Clubu v Las Vegas.

ATB vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v sobotu 20. dubna 2019. Support mu udělají rezidentní DJs, které postupně odtajníme na stránce Facebook události https://www.facebook.com/events/276179373037664