DupleX Presents NERVO

VSTUPENKY

NameDescriptionStockPriceBuy
Regular Ticket - DupleX Presents NERVO

Sold Out

32.00
VIP Standing Ticket - DupleX Presents NERVOFor VIP Table reservation contact us at vip@duplex.cz

Available!

60.00
Refunds are only available 24hrs before the event
27 května
22:00

V DupleXu letos určitě nezastavujeme, a tak nastal čas představit vám dalšího eXluzivního headlinera pro rok 2022. Od skládání songů pro světové hvězdy, přes největší fanoušky elektronické hudby až po supertar DJ duo – to je cesta sesterské dvojice Mim a Liv, které určitě znáte spíše pod přezdívkou NERVO! Přímo ze pódií největších festivalů a vyhlášených klubů k nám toto duo zavítá v pátek 27. května 2022.

Tato multitalentovaná DJská dvojka patří mezi nejlepší dýdžejky na světě, které se pravidelně umísťují na předních příčkách v hlasování časopisu DJ Magazine „Top 100 DJs“. Žádané a oblíbené po celém světě. Jejich nabitý program je zavede z třpytivých pláží na Ibize, do jejich domácích studií, nebo na hlavní pódia největších festivalů na světě, včetně Tomorrowland, Lollapalooza, Creamfields, Balaton Sound, EDC, Electric Zoo, ULTRA a mnoha dalších. S rezidenturou a headliner sety v některých z nejlepších míst na světě, včetně nových megaklubů v Las Vegas Omnia, Hakkasan a Wet Republic a plážových klubů Ibiza Ushuaia a Hï (domov jejich večírků #NERVONation). Kamkoli přijdou, předchází je jejich nakažlivá energie, nebojácný osobní styl a hluboká láska a porozumění pro hudbu.

NERVO vystoupí v DupleX, The Rooftop Venu v pátek 27. května 2022. Navážou tak na sérii nabitých akcí DupleX Presents, kde se každý měsíc představují ti největší headlineři světové elektronické scény. V roce 2022 však můžete očekávat mnohem víc! NERVO doplní přední zástupci z řad rezidentních DJs klubu DupleX, kteří budou postupně zveřejněni na Facebooku v nejbližších týdnech.

Jsme velmi rádi, že můžeme konečně navázat na sérii hvězdných hostů a vy s námi opět budete zažívat tu nejlepší atmosféru na tanečním parketě v Praze!