DUPLEX PRESENTS ROGER SANCHEZ

VSTUPENKY

NameDescriptionStockPriceBuy
Early Bird Regular Ticket - Roger Sanchez

Sold Out

20.00
Regular Ticket - Roger Sanchez

Available!

25.00
VIP Standing Ticket Balcony - Roger Sanchez

Available!

80.00
VIP Standing Ticket Special Guest DJ area - Roger Sanchez

Available!

100.00
VIP Table Ticket Balcony - Roger SanchezIncludes €80 Drink Consumption + 1 table seat / Minimum order is 2 tickets

Available!

160.00
VIP Table Special Guest DJ area - Roger SanchezTable for 6 people / 1 bottle of Champagne + 1 bottle of Spirit included

Available!

1,000.00
Refunds are only available 24hrs before the event
15 října
22:00

Je nám velkou ctí, že můžeme představit dalšího headlinera série akcí, které proběhnou v DupleX, The Rooftop Venue v roce 2021. Legendární house DJ a producent Roger Sanchez přijede 15. října 2021 do Prahy. Jsme nesmírně potěšeni, že tento fenomenální představitel světové taneční scény je dalším hostem této sezóny, která bude plná speciálních hostů, na které se už teď těšíme.

Roger Sanchez je DJ, producent, majitel UNDR THE RADR a legenda taneční scény z USA! Tvůrce takových klasik jako ‚Another chance‘, ‚Turn On The Music‘ či ‚Lost‘. 4x získal DJ Awards v kategorii ‚Best House DJ‘ a vyhrál první International Dance Music Awards v kategorii ‚Best Podcast‘. Spolupracoval s takovými velikány jako Michael Jackson, The Police, Diana Ross, Jamiroquai, Maroon 5 a mnohými dalšími! V roce 2003 získal Recording Academy / GRAMMYs v kategorii ‚Best Remixed Recording‘.

Roger Sanchez vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue 15. října 2021. Tři roky od jeho posledního vystoupení v České Republice v rámci nejvěštího festivalu u nás – Beats For Love. O support se postarají přední zástupci české DJ scény, které postupně odtajníme na stránce Facebook události.

Jsme velmi rádi, že vám můžeme opět vozit ta nejlepší jména světové elektronické hudební scény a moc se těšíme, až vás uvidíme na tanečním parketě!

Ticket Type Price Cart