Duplex Sunset Party

Duplex Sunset Party

NameDescriptionStockPriceBuy
Standard Ticket - Duplex Sunset Party - 30.5.2020Includes 2 drinks upon arrival

Sold Out

10.00
Refunds are only available 24hrs before the event
30 května
14:00

/English below/

Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím našeho online předprodeje na stránkách www.duplex.cz/tickets v ceně 10 EUR nebo objednat prostřednictvím emailu reservations@duplex.cz a převzít po domluvě v naší Box Office za 250 CZK.

V ceně vstupenky jsou obsaženy 2 drinky na baru dle výběru.

Říkal vám snad někdo, že v DupleXu končíme? Ani omylem. Jsme tu opět zpátky s tím co umíme nejlépe – nejlepší DJs, nejlepší tanečnice, nejlepší barmani, nejlepší rooftop akce. Jediné, co nás limituje, je, že musíme začít a skončit o něco dřív!

Rádi bychom Vás pozvali v sobotu 30. května na letní terasy DupleX, The Rooftop Venue v Praze na Václavském náměstí, kde proběhne první oficiální Sunset Party za doprovodu našich rezidentních DJs. Těšit se můžete na prvotřídní výkony za mixážním pultem v rytmech house music, naše tanečnice DupleX Girls, výběr těch nejlepších letních koktejlů, barbeque a celkově letní atmosféru.

Do předprodeje uvolňujeme pouze 200 vstupenek, proto neváhejte s nákupem.
Očekáváme, že bude velice brzy vyprodáno!

————————————————————————————————————————————————

Tickets can be purchased through our online presale at www.duplex.cz/tickets for 10 EUR or ordered via email reservations@duplex.cz and taken over by appointment in our Box Office for 250 CZK.

The ticket price includes 2 drinks of your choice at the bar.

Who said the party is over???? At DupleX we are back to doing what we do best: The Best DJs, The Best Dancers, The Best Rooftop Venue, The Best Service. All we have to do is start and finish a little earlier than before!!

We would like to invite you on Saturday, May 30, to the summer terraces of DupleX, The Rooftop Venue in Prague on Wenceslas Square where the first official Sunset Party will take place accompanied by our resident DJs. You can look forward to first-class performances behind the mixing desk in the rhythms of house music, our DupleX Girls dancers, a selection of the best summer cocktails, barbecue and great summer atmosphere.

We release 200 tickets only for pre-sale, so don’t hesitate to buy.
We expect to be sold out very soon!