Duplex Sunset Sessions

TICKETS

NameDescriptionStockPriceBuy
Standard Ticket - Duplex Sunset Sessions - 13.6.2020Obsahuje 2 drinky dle výběru – Includes 2 drinks upon arrival

Sold Out

12.00
13 June
14:00

/English below/

Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím našeho online předprodeje na stránkách www.duplex.cz/tickets v ceně 12 EUR nebo objednat prostřednictvím emailu reservations@duplex.cz a převzít po domluvě v naší Box Office za 300 CZK.

Říkal vám snad někdo, že v DupleXu končíme? Ani omylem. Jsme tu opět zpátky s tím, co umíme nejlépe – nejlepší DJs, nejlepší tanečnice, nejlepší barmani, nejlepší rooftop akce. Jediné, co nás limituje, je, že musíme začít a skončit o něco dřív!

Rádi bychom Vás pozvali v sobotu 13. června na letní terasy Duplex, The Rooftop Venue v Praze na Václavském náměstí, kde proběhne druhá oficiální Sunset Party za doprovodu našich rezidentních DJs. Těšit se můžete na prvotřídní výkony za mixážním pultem v rytmech house music, naše tanečnice DupleX Girls, výběr těch nejlepších letních koktejlů, barbeque a celkově letní atmosféru.

Do předprodeje uvolňujeme pouze 200 vstupenek, proto neváhejte s nákupem. Očekáváme, že bude velice brzy vyprodáno!

————————————————
Tickets can be purchased through our online presale at www.duplex.cz/tickets for 12 EUR or ordered via email reservations@duplex.cz and taken over by appointment in our Box Office for 300 CZK.

Who said the party is over???? At DupleX we are back to doing what we do best: The Best DJs, The Best Dancers, The Best Rooftop Venue, The Best Service. All we have to do is start and finish a little earlier than before!!

We would like to invite you on Saturday, June 13, to the summer terraces of Duplex, The Rooftop Venue in Prague on Wenceslas Square where the 2nd official Sunset Party will take place accompanied by our resident DJs. You can look forward to first-class performances behind the mixing desk in the rhythms of house music, our DupleX Girls dancers, a selection of the best summer cocktails, barbecue and great summer atmosphere.

We release 200 tickets only for pre-sale, so don’t hesitate to buy. We expect to be sold out very soon!

- The entrance to the club is from 18 years old
- Dress Code is Smart Casual
NO-Tank Tops, Sleeveless T-Shirts, Shorts, Excessively Baggy Clothing, Sandals, Flip Flops, Athletic Sneakers, Beach Attire, Extra Baggy Tees, Jersey/Athletic Wear.