DupleX Presents The Shapeshifters

VSTUPENKY

NameDescriptionStockPriceBuy
Regular Ticket - DupleX Presents The Shapeshifters

Available!

16.00
VIP Standing Ticket - DupleX Presents The ShapeshiftersFor table reservation use www.duplex.cz/vip

Available!

32.00
Refunds are only available 24hrs before the event
22 července
22:00

Jste připraveni na další výlet do zlatých časů house music s naším velmi speciálním hostem v DupleX Prague? Přijďte a připojte se k nám 22. července 2022, kdy budeme hostit skutečnou legendu tohoto oblíbeného žánru – The Shapeshifters!

The Shapeshifters je současný alias anglického house producenta Simona Marlina a bývalého dua zahrnujícího Marlina a švédského producenta Maxe Reicha z Göteborgu. The Shapeshifters jsou podepsáni pod Defected Records od roku 2008 a duo bylo předtím podepsáno pod labelem Positiva. Nejvíce se proslavili svým debutovým singlem „Lola’s Theme“, který se v červenci 2004 umístil na 1. místě UK Singles Chart.

Jejich druhý singl, „Back to Basics“, byl vydán v březnu 2005 a dosáhl na 10. místo britského žebříčku, zatímco třetí singl „Incredible“ dosáhl na 12. místo. Jejich debutové album Sound Advice vyšlo v březnu 2006 a dosáhlo vrcholu číslo 76 v UK Albums Chart, než byl vydán ve Spojených státech na Ultra Records v září 2006. Čtvrtý singl se jmenoval „Sensitivity“ a v červenci 2006 se umístil na 40. místě.

The Shapeshifters vystoupí na DupleX, The Rooftop Venue 22. července 2022. Formování nočního života v České republice díky spolupráci s nejlepšími světovými DJs a interprety umožňuje Duplexu nastavit měřítko pro noční život v Evropě a můžete očekávat jen další a další interprety v roce 2022. The Shapeshifters bude podporován nejlepšími rezidentními DJs DupleXu, kteří budou zveřejněni na události na Facebooku v nadcházejících týdnech.

Jsme nadšeni, že vám můžeme i nadále přinášet ten nejlepší noční život a úžasné zážitky v DupleXu a těšíme se na vás na tanečním parketu!