DupleX Rain or Shine

20 června
16:00

Rooftop Event
Sobota 20.6.2020
VSTUP ZDARMA

Denis Weisz / John Noah / Lukas Innemann

Jelikož se tento víkend dle předpovědi očekává ošklivé počasí, tak nemůžeme zaručit klasický vyletněný Sunset Event. Proto jsme pro Vás tentokrát připravili VSTUP ZDARMA a akce proběhne za jakéhokoliv počasí. Buď uvnitř na restauraci nebo venku na terase.

Říkal vám snad někdo, že v DupleXu končíme? Ani omylem. Jsme tu opět zpátky s tím, co umíme nejlépe – nejlepší DJs, nejlepší tanečnice, nejlepší barmani, nejlepší rooftop akce. Jediné, co nás limituje, je, že musíme začít a skončit o něco dřív!

Rádi bychom Vás pozvali v sobotu 20. června na letní terasy Duplex, The Rooftop Venue v Praze na Václavském náměstí, kde proběhne třetí oficiální Sunset Rooftop Party za doprovodu našich rezidentních DJs. Těšit se můžete na prvotřídní výkony za mixážním pultem v rytmech house music, naše tanečnice DupleX Girls, výběr těch nejlepších letních koktejlů, barbeque a celkově letní atmosféru.

- Vstup do klubu je od 18ti let
- Dress Code - Smart Casual
ŽÁDNÁ tílka, trička bez rukávů, šortky, příliš volné oblečení, sandály, žabky, sportovní tenisky, plážové oblečení, extra velká trička, dres/sportovní oblečení.