Laidback Luke

DupleX Presents Laidback Luke 23 listopadu

Vážení přátelé elektronické hudby. Přišel čas odtajnit vám další hvězdu našeho oblíbeného žánru. Světově uznávaný DJ a producent, držitel zlaté medaile v Kung Fu, family guy, CEO Mixmash Records, public speaker a VLOG nadšenec, Laidback Luke přijede zahrát do pražského DupleXu v sobotu 23. listopadu v rámci naší pravidelné rezidentní párty DupleX Presents, která vám pravidelně představuje ty největší hvězdy světové electronic music!

VSTUPENKY K DISPOZICI na www.duplex.cz/tickets/

Od jeho počátků v house music a techno undergroundu až po jeho aktuální progressivnější sound byl vždycky Laidback Luke na výsluní elektronické hudby. Jeho scouting skills nám naservírovali řadu interpretů, kterým pomohl dostat se na vrchol jako například Avicii, A-Trak, Bingo Players, Knife Party, Afrojack nebo Steve Angello.

Laidback Luke vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v Praze 23. listopadu. Tento rok již jednou předvedl své schopnosti v Praze a to v rámci největšího českého indoor festivalu elektronické hudby Magnetic v květnu. Nyní se ovšem vrací zpátky, aby předvedl nezapomenutelnou dechberoucí intimní klubovou show. Support DJs budou přední zástupci české scény a postupně je odtajníme na Facebook události https://www.facebook.com/events/2383196271948680/

Jako velký fanoušek „reálného djingu“ je Luke pravidelně jednou z hlavních tváří festivalů jako například Ultra Miami, Tomorrowland, EDC Las Vegas a spoustu dalších. Díky svým ikonickým kolaboracím jako například “Show Me Love” (w/ Steve Angello feat. Robin S), “Leave The World Behind” a “Get Dumb” (w/ Swedish House Mafia – Axwell, Ingrosso a Angello), “Turbulence” (w/ Steve Aoki feat. Lil Jon), “Hey” (w/ Diplo) a dalším releasům jako “It’s Time” (w/ Steve Aoki) a “Milkshake” (w/ Ale Mora & Shermanology) je Laidback Luke stále na vrcholu a nehodlá s tím přestat.

VSTUPENKY K DISPOZICI na www.duplex.cz/tickets/

A vy se na něj můžete těšit v sobotu 23. listopadu v pražském DupleXu!